Menu Content/Inhalt
O FIRMĚ arrow PRODUKTY arrow Zvaní dárců
Produkty - Zvaní dárců

Zvaní dárců, Objednávkový kalendář a Internetové objednávání

Informační systém TIS Zvaní dárců umožňuje zvaní dárců formou SMS zpráv dle předem stanovených výběrových kritérií. Dárce je možné zvát např. dle typu krevní skupiny, pohlaví, regionu apod. Při výběru dárců pro zvaní jsou dodržovány ochrané lhůty stanovené SÚKLem a také organizací transfuzního oddělení.

Nadstavbou pro modul Zvaní dárců je modul Objednávkový kalendář.

Cílem aplikace Objednávkový kalendář je vedení přehledné evidence objednaných dárců k odběru.V aplikaci je současně možné definovat maximální limit počtu dárců pro jednotlivé odběrové dny i krevní skupiny. Nadefinované limity jsou pouze orientační, obsluha aplikace může denní limit překročit. Aplikace umožňuje sledovat přesné počty dárců, kteří potvrdili pozvání k odběru pro konkrétní odběrové dny a časové termíny. Aplikace současně automaticky sleduje limity počtu dárců, kteří mají být odebráni a při překročení těchto limitů signalizuje naplnění kapacity obsluze.

Evidence transfuzní stanice získává touto aplikací nástroj, pomocí kterého může přesně řídit a sledovat počty pozvaných a potvrzených dárců.

Systém umožňuje rezervaci termínů odběrů dárce i prostřednictvím webové aplikace, tzv. internetové objednávání. Dárci provádí přihlášení do systému na zvolené internetové adrese. Při objednávání je prováděna kontrola, zda dárce splnil lhůtu k objednávanému typu odběru od posledního odběru, není blokován  atd.

Objednání dárce přes internet je umožněno pouze evidovaným dárcům dané transfuzní stanice.

 
< Předch.   Další >